Parkování přímo na letišti Praha

Načítání...
Zadání objednávky
Doplňkové služby

Parkování přímo na letišti v Praze je ideálním řešením pro všechny, kteří nemají ani minutu času navíc. Chcete dojet rovnou před terminál, popadnout zavazadla a o nic víc se nestarat? Vyzkoušejte naši službu Fixvalet. Funguje velmi jednoduše. Zadejte vaši objednávku online a po potvrzení rezervace přijeďte na letiště Václava Havla ve smluveném čase. Před halou na vás bude čekat náš pracovník, který vaše auto odveze na bezpečné parkoviště a po příletu jej přiveze zase zpět. Vy už jen nasednete a vyrazíte bez čekání na cestu domů.

Parkování přímo na letišti není nutnost, ale volba. Proč parkovat u nás?

Nechte starost o bezpečí vašeho auta na nás

Užijte si vaši cestu se vším všudy a vypusťte vaše auto z hlavy. S námi si to můžete dovolit. O váš vůz bude od momentu předání klíčků až po váš návrat perfektně postaráno. Máme nejnovější kamerový systém, který celý oplocený areál parkoviště nepřetržitě hlídá. Vjezd je navíc zabezpečený závorou.

Valet parking platíte při předávce auta

Abyste se po návratu nemuseli už ničím zdržovat, platbu za službu valet parking provedete při předávce vozu našemu pracovníkovi. Platit můžete jak v hotovosti, tak i platební kartou. Konečnou cenu parkovného se dozvíte už během rezervace. Po zaplacení dostanete daňový doklad.

Maximální bezpečnost garantuje i pojištění

Některé události nelze předvídat ani ovlivnit, proto se jistíme řádným pojištěním, které garantuje náhradu škody v případě živelných pohrom, vandalismu, nebo krádeže přímo na našem parkovišti.

Předání auta je otázkou pár okamžiků

Nemusíte se bát žádných prostojů a nekonečného papírování. Stačí, když dorazíte v daný čas na smluvené místo. Chceme celý proces předávky co nejvíce usnadnit, abyste mohli plynule pokračovat k odbavení.

Komfortní parkování u letiště Praha – valet parking zařídíte následovně:

Máme přehledný a jednoduchý online rezervační systém. Jak na to?
  • Vyplňte online formulář na našich webových stránkách.
  • Přijeďte včas na dohodnuté místo, kde proběhne předávka vozu.
  • Náš pracovník vám pomůže vyplnit krátký protokol a pořídí pár fotografií vašeho auta pro případ reklamace.
  • Zaplatíte a obdržíte daňový doklad.
  • Po platbě odcházíte rovnou k odbavení.
  • Po návratu bude vaše auto připravené na letišti.
  • Dojde ke krátkému předání a můžete vyrazit okamžitě domů.

Kde nás najdete?

Naše parkoviště se nachází v ulici Do Blatin na pražském Zličíně.

Pokud přijíždíte ze severu po pražském okruhu směrem od letiště, pojedete zhruba 5-6 minut až ke sjezdu 23 směr Chrášťany / Plzeň, kde odbočíte.

Držte se stále vpravo, až narazíte na křižovatku se silnicí 605, kde se dáte doleva. Pokračujte dále po silnici 605 – jde o ulici Na Radosti. Jak dorazíte na křižovatku, odbočte vlevo a pokračujte po ulici Na Radosti.

Jakmile dorazíte na kruhový objezd, vydejte se třetím výjezdem do ulice Do Blatin. Ujedete zhruba 100 metrů a naší ceduli již nemůžete minout!
    Tvorba webových stránek od Topranker.cz | Zpracování osobních údajů