Nejlepší parkování u letiště Praha

Kde nechat vaše auto, než odletíte na dovolenou, abyste se o něj v mezidobí nemuseli strachovat a po návratu zase co nejrychleji usedli zpět za volant? A při tom všem zbytečně neplatili horentní částku? Podívejme se na nejlepší parkování u letiště Praha, které tato kritéria splňují. Toto je našich TOP 10.

Na stránce naleznete

Toto je našich TOP 10.

Kde nechat vaše auto, než odletíte na dovolenou, abyste se o něj v mezidobí nemuseli strachovat a po návratu zase co nejrychleji usedli zpět za volant? A při tom všem zbytečně neplatili horentní částku? Podívejme se na nejlepší parkování u letiště Praha, které tato kritéria splňují.
1 # Celoroční, hlídané asfaltové parkoviště nedaleko letiště s odvozem v ceně (která je velmi příznivá). Na letiště vás pracovníci parkoviště dovezou vlastní dodávkou; cesta trvá zhruba 8 minut. Parkoviště je pojištěno proti běžným újmám. K dispozici jsou i krytá stání. Nově je možný valet parking, kdy dojedete s autem přímo na letiště, kde ho od vás převezme pracovník parkoviště a po návratu vám jej zase přiveze přímo k terminálu.
Michal Kudlič
Michal Kudlič
2022-01-19
Velmi přátelský přístup, spolehlivost, cena. Lze platit kartou +
bbg bbg
bbg bbg
2022-01-12
Vše OK, dobrá spolupráce:)
Nikolaj Sbojev
Nikolaj Sbojev
2021-12-19
Отлично!!
Blanka ŠTALZEROVÁ
Blanka ŠTALZEROVÁ
2021-12-15
Vždy vše klaplo na jedničku, služeb jsme využili už vícekrát. Objednávka s potvrzujícím emailem, samotné parkování a odvoz na letiště a zpět, vždy do deseti minut po zavolání. Skvělé služby i cena přijatelná. DOPORUČUJEME. Štalzerová a Petránek
Stefan Buraj
Stefan Buraj
2021-12-14
Služba ako má byť. Bez výhrad! Ďakujem.
2 SmileParking
Funguje výhradně formou již zmíněného valet parkingu, vůz tedy převezme, odveze a zase přiveze pracovník parkoviště. Toto parkoviště se nachází v blízkosti letiště a je perfektně zabezpečené. Za příplatek jsou nabízeny i služby jako umytí auta.
3 Parkování R7
Další kvalitní a poměrně levné parkoviště cca 5 minut jízdy od letiště. Parkoviště je hlídané a funguje celoročně, nevýhodou je ale malá kapacita – pouze 127 míst.
4 GO parking
Výhodou tohoto parkoviště je značná blízkost letiště- pouhé 3 minuty jízdy (doprava na letiště je v ceně), a dále veliká kapacita. Vybrat si můžete z otevřeného i krytého parkování. Parkoviště má ostrahu.
5 AIR parking
5-7 minut jízdy na letiště, doprava v ceně.Celoroční, pojištěné parkoviště s možností nadstandardních služeb, jako je autoservis a pneuservis.
6 Parkoviště Letiště Ruzyně
Název je poněkud zavádějící, nejedná se o oficiální parkoviště samotného letiště, nachází se ale v dojezdové vzdálenosti čtyř minut. Parkoviště je hlídané a nabízí odvoz na letiště a zpět, případně i levnější dlouhodobé měsíční parkování bez odvozu.
7 Fajn Parking
Toto parkoviště konkuruje ostatním nízkou cenou při dlouhodobém parkování a velikou blízkostí k letišti (cca 3 minuty jízdy). Odvoz na letiště a zpět je v ceně zahrnut. Nevýhodou je ale velice malá kapacita parkoviště – pouhých 70 míst se v sezóně zaplní během chvilky.
8 Parkoviště u letiště
Opět menší, rodinné parkoviště nacházející se cca 5 minut od letiště, které může sloužit jako alternativa, když je jinde plno. Nízké ceny, kyvadlová doprava na letiště, i možnost ubytování v blízkém penzionu.
9 Zaparkujlevne
Areál parkoviště nabízí přes 200 míst a transfer na letiště. Parkoviště je zabezpečené, cesta na letiště rychlá, účel je tedy splněn.
10 AeroParking
Je oficiální parkoviště pražského letiště. Pokud vám nevadí vyšší cena, klidně koneckonců využijte i tuto možnost, oficiální parkoviště je dobře střežené a nabízí různé úrovně komfortu. V sezóně ale bývá často velmi vytížené.

Jak vybírat nejlepší parkování u letiště Praha?

Při výběru parkoviště u letiště musí v každém případě rozhodovat následující faktory:
Zabezpečení

Ne každé parkoviště je nutně dobře střežené, pozor na to! Raději vybírejte takové, které je oplocené, hlídané kamerami a ideálně i ostrahou! Někteří řidiči preferují i parkoviště s možností krytého stání, kde je jejich vůz v bezpečí před rozmary počasí.​

Cena

Právě cenové důvody jsou pro mnoho lidí rozhodující, ale nenechte se zlákat jen nízkou cenovkou, jsou i další podmínky, které by vaše parkoviště mělo splňovat.

Možnost transferu na letiště

Tu dnes nabízí naprostá většina parkovišť poblíž letiště, ale jsou i výjimky; raději se předem ujistěte, že provozovatel parkoviště odvoz tam a zpět nabízí. Pokud s sebou máte děti, ubezpečte se, že vozidlo, které vás poveze, bude mít dětskou sedačku!

Vzdálenost od letiště

Někdy mohou hrát roli i minuty, a pražská doprava je nevyzpytatelná. Raději volte parkoviště, která nejsou vzdálena od letiště více než 10 minut jízdy.

Dodatečné služby

Nejsou nutností, ale mohou se hodit - pneuservis, autoservis či mytí auta jsou příjemnými doplňky, které třeba využijete.

Pojištění

Předem se také informujte, je-li parkoviště pojištěno proti krádežím či živelným pohromám, abyste nesplakali nad výdělkem!​

Tvorba webových stránek od Topranker.cz | Zpracování osobních údajů