Promo kód parkování letiště Praha

Parkujte ještě výhodněji! Promo kód na parkování u letiště v Praze vám ušetří 10 % z ceny parkovného. Vyrazte na zasloužený odpočinek vlastním autem a odstavte ho na hlídaném parkovišti. Garantujeme bezpečnost a pohodlný tranzit před odletovou halu.

Na stránce naleznete

Promo kód na parkování nemusíte nikam zadávat aktuální sleva je již odečtena z ceny

Aktuální akční nabídka platí pro všechny rezervace bez nutnosti zadávat promo kód do rezervačního formuláře. Rezervaci parkovacího místa můžete provést buď telefonicky, nebo jednoduše tím, že vyplníte krátký online formulář.

Potřebujeme znát datum a přesný čas vašeho odjezdu a příjezdu. Po zadání všech údajů vám systém vygeneruje konečnou cenu parkovného, která již obsahuje 10% slevu. Nemusíte provádět žádnou platbu předem. Vše uhradíte přímo na místě v hotovosti, nebo platební kartou.

Vyzkoušejte pohodlné parkování u letiště v Praze. Promo kód vám umožní výrazně ušetřit

Jsme zkušení provozovatelé soukromého parkoviště s adresou v těsné blízkosti mezinárodního letiště. Před odletovou halu vás od vašeho vozu dopravíme do 8 minut. S ohledem na lokalitu nabízíme bezkonkurenční tarify pro krátkodobé i dlouhodobé stání. V zimě u nás můžete stát 8 dní již za 700 Kč*.

*Konečná cena po odečtení aktuální 10% slevy. Sledujte naše webové stránky, protože pravidelně vyhlašujeme nové akční nabídky. 

Se slevou zaparkujete i sezónní vozidla

Nabízíme levné dlouhodobé stání pro karavany, přívěsy a lodě. S námi máte jistotu, že je vozidlo po celou dobu v naprostém pořádku. Parkoviště je nepřetržitě hlídané a jsme pojištěni. Ceny parkovného pro lodě stanovujeme individuálně. 

Tvorba webových stránek od Topranker.cz | Zpracování osobních údajů